در حال بارگذاری ...

در سی و چهارمین شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان مقرر گردید، نفرات برتر درسی (دانشجو معلمان برتر درسی) به بنیاد نهج البلاغه معرفی گردند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کرمان، در بیست و دومین روز از فروردین ماه 97، سی و چهارمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان استان با حضور کلیه اعضا در سالن کنفرانس مدیریت امور پردیس های استان برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا دکتر توان رئیس دانشگاه فرهنگیان استان سال جدید و اعیاد ماه های رجب و شعبان را تبریک گفتند. وی با اشاره به اهم فعالیت های فرهنگی در سال گذشته از جمله تشییع و تدفین دو شهید گمنام، برگزاری مراسمات مختلف، فعالیت تشکل ها، انجمن ها و کانون ها خصوصاً در انتخابات ریاست جمهوری، اردوهای جهادی و راهیان نور و...، از عملکرد شورای فرهنگی در سال 96 احساس رضایت داشته و برگزاری این برنامه ها را با محوریت اخلاق مداری دانستند.
مدیریت امور پردیس های استان: با توجه به نگاه ویژه مقام معظم رهبری و هزینه های دانشگاه فرهنگیان، خروجی این دانشگاه باید مورد رضایت آموزش و پرورش و نظام جمهوری اسلامی باشد.
دکتر توان وجود معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش را به عنوان عضو شورای فرهنگی بسیار مفید، مؤثر و کمک کننده دانستند.
ایشان همچنین استفاده از ظرفیت نهادها و مؤسسات فرهنگی را جهت گسترش مباحث فرهنگی در بین دانشجو معلمان ضروری دانستند.
در ادامه حجت الاسلام قنادزاده مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان در سخنانی ضمن تبریک سال جدید، جایگاه دانشگاه فرهنگیان را جایگاه مقدسی دانستند. وی خاطر نشان کرد: افراد متولی در دانشگاه باید دارای بالاترین درجات انسانی و اخلاق اداری و فردی باشند و با عمل، رفتار و کردارشان و با نیت خالص مشکلات دانشگاه را برطرف نمایند.
سپس دکتر آقاملایی مدیر بنیاد نهج البلاغه در سخنانی ضمن اعلام آمادگی همکاری بنیاد نهج البلاغه با دانشگاه فرهنگیان استان اظهار داشت: با وجود 2500 نخبه دانشگاهی در استان، ظرفیت خوبی جهت ترویج فرهنگ نهج البلاغه داریم.
در ادامه خانم دکتر مرادی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان، ضمن تبریک سال جدید ضرورت تربیت معلم و دغدغه های آموزش و پرورش در این خصوص را مطرح کردند.
در پایان با قرائت دستور جلسه توسط دبیر شورا، ضمن بحث و تبادل نظر و بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات اعضای جلسه، تصمیماتی اتخاذ گردید.


نظرات کاربران