در حال بارگذاری ...

در دیدار نوروزی رؤسای دانشگاه های فرهنگیان و شهید باهنر کرمان، طرفین بر گسترش همکاری های فی مابین تأکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان کرمان، صبح روز سه شنبه 97/1/21 دکتر توان (رئیس) و اعضای شورای مدیریتی دانشگاه فرهنگیان استان با حضور در دفتر دکتر طاهر، رئیس دانشگاه شهید باهنر ضمن تبریک سال جدید با ایشان دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار ابتدا دکتر توان در سخنانی ضمن تبریک سال جدید، سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای دکتر طاهر و همکارانشان در دانشگاه شهید باهنر آرزو نمودند.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان: در وضعیت فعلی دانشگاه فرهنگیان تلاش می کند تا نیاز آموزش و پرورش را از راه های گوناگون تأمین کند و با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع و نگاه دکتر خنیفر سرپرست دانشگاه فرهنگیان کشور در جذب حداکثری دانشجو، تلاش می شود تا این دانشگاه از لحاظ کمی و کیفی توسعه پیدا کند که این مهم نیازمند بهره مندی از حمایت ها و تعاملات سایر دستگاه ها، خصوصاً دانشگاه مادر در سطح استان (دانشگاه شهید باهنر) در کلیه زمینه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و... می باشد.

در ادامه دکتر طاهر ضمن خیر مقدم و خوشامد گویی، سالی خوب و پربار را برای دانشگاه فرهنگیان آرزو نمودند.

رئیس دانشگاه باهنر: با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان کار تربیت معلم را بر عهده دارد و امسال نیز سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده، این آمادگی را داریم که در کلیه زمینه ها همکاری ها را گسترش دهیم.

ایشان همچنین خاطرنشان ساخت: دانشجویانی که در دانشگاه فرهنگیان تحصیل می کنند از لحاظ بنیه علمی و فرهنگی دانشجویانی با کیفیت می باشند و با توجه به اینکه همین دانشجومعلمان در آینده تربیت دانش آموزان را در مدارس بر عهده دارند این امر سبب شکوفایی و ارتقاء دانش آموزان و در نتیجه جامعه ما می شود.


نظرات کاربران