در حال بارگذاری ...

دیدار نوروزی ریاست و اعضای شورای اداری دانشگاه فرهنگیان استان با مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان، در هجدهمین روز از فروردین ماه 97، دکتر توان مدیریت دانشگاه فرهنگیان استان به همراه اعضای شورای اداری دانشگاه جهت تبریک سال نو با دکتر محسن بیگی مدیر کل آموزش و پرورش کرمان دیدار و گفتگو نمودند.

دکتر توان در این دیدار ضمن تبریک آغاز سال 97 «سال حمایت از کالای ایرانی»، موفقیت کسب رتبه اول و برتر در میان ادارات کل آموزش و پرورش کشور و در سطح وزارتخانه را به دکتر محسن بیگی و همکارانشان در آموزش و پرورش استان تبریک گفتند و آن را نشانه برجستگی و برتری استان کرمان و شایستگی ها و تلاش های مدیریت آموزش و پرورش استان و همکارانشان در معاونت ها، مناطق و شهرستان ها در تمامی زمینه ها و حوزه های کاری دانستند.

مدیریت امور پردیس های استان: ما در سال گذشته در دانشگاه فرهنگیان تغییر مدیریتی در سطح کلان داشتیم و با آمدن دکتر خنیفر در رأس مدیریت دانشگاه، تمام تلاش و هم و غم ایشان و تیم مدیریتی شان، گسترش دانشگاه از لحاظ کمی و کیفی می باشد و همچنین تلاش نموده تا مجموعه نظام را متقاعد سازد که نیاز آموزش و پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان تأمین گردد و با توجه به این مسأله ، تمامی همکاران دانشگاه فرهنگیان استان در سطح دانشگاه فرهنگیان استان تلاش می نمایند تا جهت این مهم ظرفیت سازی گردد و به همین جهت خواستار همکاری و مساعدت حضرتعالی و مجموعه آموزش و پرورش استان نیز می باشیم.

در ادامه دکتر محسن بیگی ضمن تبریک سال جدید و ایام عید، سالی پر خیر و برکت برای همه مردم و نهادهای مربوط به تعلیم و تربیت از جمله دانشگاه فرهنگیان آرزو نمودند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان: حقیقتاً ما مجموعه دانشگاه فرهنگیان را جدا از خود نمی دانیم زیرا تأثیری که این دو مجموعه نسبت به هم دارند آن ها را از یکدیگر تفکیک ناپذیر کرده و هیچ کس نمی تواند این دو مجموعه را جدا از هم تلقی نماید.

ایشان ادامه دادند: اعتقاد داریم هرچقدر مراودات دو مجموعه نزدیک تر باشد کار تربیت معلم بهتر انجام می شود زیرا با توجه به نیازهایی که در مدارس وجود دارد از ذائقه بچه ها تا محتوای کتاب های درسی، در صورتی که این ارتباط بیشتر شود می توان خوراک خوبی را برای دانشجو معلمان تأمین کرد و اساتید آن ها نیز از آن در جهت آماده نمودن دانشجویان بهره گیرند.

دکتر محسن بیگی: یک مقدار فاصله ها را باید در حوزه نیازسنجی ها کم کرد و همکارانی که به عنوان مدرس در دانشگاه فرهنگیان فعالیت می نمایند با واقعیت های موجود در مدارس آشناتر نمود. از جمله اقدامات مؤثر جدی گرفتن بحث کارورزی و کارآموزی دانشجومعلمان می باشد به طوری که با حضور مؤثر آنان در مدارس به تحقق این امر می توان کمک نمود.

در پایان دکتر محسن بیگی مجدداً برای همه آرزوی سلامتی و سالی پر خیر و برکت نمودند.


نظرات کاربران