در حال بارگذاری ...

دکتر توان ریاست دانشگاه فرهنگیان کرمان در دیدار نوروزی، کارکنان دانشگاه را به همدلی و وحدت رویه، اهمیت دادن به بحث کیفیت و رضایت دانشجو توصیه نمودند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان، در پانزدهمین روز از فروردین ماه 97، دیدار نوروزی مدیریت، اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان کرمان در محل پردیس شهید باهنر (خواهران) برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم و پس از احوال پرسی و تبریک سال جدید توسط همکاران به یکدیگر، دکتر توان مدیریت امور پردیس های استان در سخنانی ضمن تبریک سال جدید، تقارن بهار طبیعت و بهار معنویت (ماه های رجب، شعبان و رمضان) را به فال نیک گرفته و با اشاره به شعار سال که حمایت از کالای ایرانی می باشد اظهار امیدواری نمودند که مردم و مسئولین، به خصوص مردم این مهم را مدنظر قرار داده تا گامی مؤثر در راستای توسعه کشور برداشته شود وی همچنین از همکاران خواستند تا در دانشگاه فرهنگیان نیز این مسیر حمایت شده و به آن عمل گردد.
ایشان در ادامه با اشاره به وقایع و اتفاقات سال 96 در کشور اظهار داشتند: امیدواریم با تدابیری که مسئولین به کار می گیرند و با ارائه راهکار های مناسب، سختی ها و مشکلات مردم مرتفع گردد.
دکتر توان: مهمترین اتفاق سال گذشته در دانشگاه فرهنگیان تغییر در مدیریت دانشگاه بود، که با آمدن دکتر خنیفر و تیم مدیریتی ایشان در رأس دانشگاه و با شعار امید به آینده و توسعه دانشگاه فعالیت ها ادامه پیدا کرد، به طوری که در این مدت کوتاه تمام تلاش و هم و غم خود را به کار بسته تا دانشگاه فرهنگیان جایگاه خود را در مجموعه نظام پیدا نماید و مأموریت خود را که همان تربیت معلم می باشد به نحو احسن انجام دهد.
مدیریت امور پردیس های استان در ادامه به اقدامات یکصد روز گذشته توسط تیم مدیریتی جدیدی دانشگاه از جمله بحث های بودجه ای، تأمین نیاز هیأت علمی دانشگاه، ظرفیت سازی در حوزه های مختلف از جمله تلاش در جهت جذب حداکثری دانشجو در سال تحصیلی جدید اشاره داشتند. ایشان در این راستا از کلیه همکاران خواستند که دست به دست هم داده تا در جهت افزایش هزار نفری دانشجو در دانشگاه فرهنگیان استان بسترهای لازم آماده شده و اقدامات مؤثری انجام شود.
دکتر توان با اشاره به اهم فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته در دانشگاه فرهنگیان استان در سال گذشته، به موفقیت های به دست آمده از جمله موفقیت های ورزشی و فرهنگی که توسط دانشجویان در سطح وزارت علوم و دانشگاه های سراسر کشور به دست آمده اشاره داشتند و از آن به عنوان شاخصی در جهت شناساندن و ارتقاء دانشگاه فرهنگیان نام بردند.
ایشان با توصیه همکاران به همدلی و وحدت رویه، اهمیت دادن به بحث ارزیابی و کیفیت و رضایت ارباب رجوع که همان رضایت دانشجو در دانشگاه می باشد، برای مجموعه دانشگاه فرهنگیان و همکاران سالی توأم با موفقیت و سربلندی آرزو نمودند.
در این دیدار حجت الاسلام قناد زاده مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان ضمن تبریک سال جدید در سخنانی اظهار داشتند: همه ما یک خانواده هستیم و در یک مسیر گام بر می داریم.
وی با اشاره به دعای تحویل سال عنوان داشت: در تحول احوال و تدبیر در امور خدا بخشی از آن را به خود ما محول کرده و ما باید با برنامه ریزی زمینه این تحول را در خود ایجاد نموده تا حالمان به بهترین نحو تغییر یابد.
دراین دیدار همچنین رؤسای پردیس ها مطالبی را ایراد نمودند.
ابتدا خانم دکتر ایرانمنش سرپرست پردیس شهید باهنر (خواهران) ضمن تبریک سال جدید و تبریک 13 رجب و روز پدر، از همکارانی که در ستاد اسکان نوروزی فعالیت داشته اند تشکر و قدردانی نمودند.
وی ادامه داد: باید در سال جدید کارها با برنامه ریزی انجام شود و حرکت های جدید و خلاقانه ای در دانشگاه فرهنگیان صورت گیرد.
سپس دکتر صابری سرپرست پردیس خواجه نصیرالدین طوسی (برادران) در سخنانی فصل بهار را نوید بخش شادی و نشاط در طبیعت دانستند و وجود بهار و طبیعت سبز را حاوی پیام های بسیار زیبا و ارزنده ای برشمردند از جمله این که دل خود را سبز نگه داشته و کینه ها را از خود دور نماییم. ایشان همچنین سفره هفت سین را منشور صداقت و صمیمیت دانستند.
وی با اشاره به شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی عنوان داشتند: ما در دانشگاه فرهنگیان موظفیم که کالای فکر و  اندیشه ایرانی را سرمشق خود قرار داده و به فکر توسعه اندیشه ایرانی باشیم.
وی اظهار امیدواری نمود با تأسی به مأموریت های دانشگاه فرهنگیان و با همدلی و همفکری که میان مدیریت و همکاران وجود دارد، گام ها بلند و مؤثری در سال جدید برداریم.
در این مراسم آقای مظفری به نمایندگی از همکاران مطالبی در خصوص سال جدید و مسائل اجتماعی بیان نمودند. سپس استاد فرخی به نمایندگی از اساتید، قطعه شعری در رابطه با بهار طبیعت و سفره هفت سین که توسط خود ایشان سروده شده بود ارائه نمودند.

در پایان به صرف شیرینی، میوه و آش از همکاران پذیرایی به عمل آمد.


نظرات کاربران